Adressen

 

De gemeente Utrecht heeft de nieuwe subsidieperiode voor het sociaal makelaarschap gegund aan DOCK Utrecht.

Het werkterrein van de sociaal makelaars van voorheen Me’kaar ligt in Noordwest en West. Soms werken wij vanuit buurtcentra, een andere keer vanuit een speeltuin, maar ook zijn wij gewoon op straat te vinden. Sociaal makelaars kunnen u ondersteunen bij activiteiten in uw buurt. Elke locatie heeft aanspreekpunt, een sociaal makelaar die met name in die buurt werkzaam is. Kijk hier voor de adressenlijst van alle sociaal makelaars en beheerders. Heeft u een algemene vraag mail naar: utrecht@dock.nl

Bent u voor een activiteit op zoek naar een ruimte? 
Bekijk deze pagina voor meer informatie.

Buurtcentra

Buurtcentra in West:

Buurthuis Rosa
Malakkastraat 6
3531 HM Utrecht
Sociaal makelaar: Corrie Mulder
cmulder@dock.nl
06 48 26 93 26
Sociaal beheerder: René Kronenburg
kronenburg@dock.nl
06 81 03 28 52
Facebook Buurthuis ROSA

Pandje 1 & 2
Herderplein 21/22
3533 BP Utrecht
Sociaal makelaar Pandje 1: Farida el Arbaji
felarbaij@dock.nl
06 24 99 27 90
Sociaal makelaar Pandje 2: Ouissam el Bouzaggaoui
obouzaggaoui@dock.nl
06 11 26 83 77

Buurtcentrum Oase
Cartesiusweg 11
3534 BA Utrecht
Sociaal makelaar: René Kronenburg
rkronenburg@dock.nl
06-81 03 28 52
Sociaal beheerder: Mene Raghoebir
mraghoebir@dock.nl
06 22 46 59 82
Facebook Buurthuis Oase

Buurtcentra in Ondiep en Pijlsweerd:

Buurtcentrum De Speler
Thorbeckelaan 18c
3552 CS Utrecht
030 721 05 70
Sociaal makelaar: Liesbeth Meijns
lmeijns@dock.nl
06 24 98 34 53
Sociaal beheerder: Kees Reijn
kreijn@dock.nl
06 81 31 84 66

Buurthuis De Uithoek
2e Daalsedijk 2b
3551 EJ Utrecht
030 – 72 105 33
Sociaal beheer: Mene Raghoebir
mraghoebir@dock.nl
06 22 46 59 82
Sociaal makelaar: Abderrahman Snoussi
asnoussi@dock.nl
06 24 73 43 48

Buurtcentra in Zuilen:

Buurthuis De Beatrix
(in ‘t Vorstelijk Complex)
Prinses Beatrixlaan 2
3554 JK Utrecht
030­ 721 05 11
Sociaal makelaar: Amar Haddouch
ahaddouch@dock.nl
06 41 78 43 93
Sociaal makelaar: Sushma Bhatti
sbhatti@dock.nl
06 34 65 88 45
Sociaal beheerder/sociaal makelaar: Monique Weintré
mweintre@dock.nl
06 42 73 00 61
debeatrixzuilen.nl
Programmaboekje De Beatrix

Buurthuis Zuilen
St. Ludgerusstraat 251
3553 CX Utrecht
030­ 721 05 22
Sociaal makelaar: Ed Lasseur
elasseur@dock.nl
06 11 86 71 95
Sociaal makelaar: Abderrahman Snoussi
asnoussi@dock.nl
06 24 73 43 48
Sociaal beheerder: Kees Reijn
kreijn@dock.nl
06 81 31 84 66
Meer informatie over Pleisterplaats Zuilen

Huiskamer Plein 11
Zwanenvechtplein 11
3554 TR Utrecht
Sociaal makelaar: Amar Haddouch
ahaddouch@dock.nl
06 41 78 43 93
Website: plein11-zuilen.nl

Klik op de button van Wijkconnect voor meer activiteiten in uw wijk.

buttonwebsite-Wijkconnect


Me’kaar moet werk beëindigen

Herfstvakantie in de speeltuinen

Meidenclub in Buurthuis Rosa

Huiskamergroep kijkt aapjes met Rotary Utrecht Noord

Bijzondere onthulling Straot Praot tegels

Een week meekijken met Latifa en Roos

Lekker actief in de zomervakantie

Een week meekijken met Farida El Arbaji

Goed bezochte Iftar bij Plein 11